لحظه‌نگار: اجرای همایش عاشورای خمینی اداره کل آموزش و پرورش

اجرای برنامه رحلت امام خمینی

اجرای همایش عاشورای خمینی، ویژه برنامه سالگرد رحلت امام خمینی (ره)، که در اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان برگزار گردید به مسعود پایمرد سپرده شد.

در این برنامه، که به همت اداره اطلاع‌رسانی و روابط عمومی و کانون بسیج فرهنگیان اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان و به مناسبت سی‌وچهارمین سالگرد رحلت امام خمینی (ره) برگزار شد، ضمن گرامی‌داشت یاد امام خمینی (ره) مروری بر سیره ایشان در مسائل فردی و سیاسی صورت گرفت.

قرائت قرآن کریم توسط حسین حسنعلی، سخنرانی سیدعلی مدینه معاون پژوهش، برنامه‌ریزی و توسعه منابع اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان، سخنرانی حجت الاسلام صادقی مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه صاحب الزمان (عج) استان اصفهان و اجرای گروه سرود طاها از جمله برنامه‌هایی بود که برای این همایش درنظر گرفته شد.

شروع وزین برنامه، دعوت از سخنرانان، دعوت گروه سرود بر صحنه و حسن ختام برنامه از جمله لحظات اجرای همایش عاشورای خمینی توسط مسعود پایمرد بود.

آرامش و اعتماد به نفس کافی مجری از جمله رازهای موفقیت در چنین برنامه‌هایی است. در همایشی که به مناسبت سالروز رحلت فردی ارزشمند برگزار شده است مجری باید این اندوه را در صدا، حرکات و جملات خود مشخص کند و به این ترتیب مخاطب را تحت تأثیر قرار دهد.

در عین حال، چنین مسئله‌ای نباید باعث شود مجری، برنامه را به شیوه‌ای کم‌انرژی، کند و یکنواخت پیش ببرد. داشتن انرژی کافی موجب می‌شود جملات همراه با حس غم اما با انرژی مناسب ادا شوند و تأثیر بیشتری بر مخاطب بگذارند.

در صورتی که نیازمند متن مجری رحلت امام خمینی (ره) هستید پیشنهاد می‌کنم نگاهی به این لینک بیندازید. همچنین در صورتی که تمایل دارید اجرای برنامه رحلت امام خمینی (ره) را به یک مجری حرفه‌ای بسپارید از طریق این فرم با مسعود پایمرد در ارتباط باشید.

در ادامه می‌توانید گالری تصاویر این برنامه را مشاهده کنید.

مطالب پیشنهادی:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *