زیرصدا دفاع مقدس: عطر عاشقی

زیرصدا دفاع مقدس

دفاع مقدس، جنگ تحمیلی و شهداء موضوع بسیاری از برنامه‌ها هستند. در این مطلب، یک موسیقی بسیار مناسب برای اجرای این دسته از برنامه‌ها را خواهید یافت.

این موسیقی را من از دیرباز با نام «عطر عاشقی» می‌شناسم. اثری که به سبب فضای مناسب، آرامش و گونه‌ای از غم جاری در آن، همیشه برایم پای ثابت اجرای برنامه های دفاع مقدس و یادواره شهدا بوده است.

نام اصلی اثر Maia ست. کاری از وسیم یونس (Wassim Younes). ولی فضای قطعه‌ای که در این صفحه قرار داده شده، قدری با اثر اصلی متفاوت است و احتمالا از آن اقتباس شده یا تنظیم دیگری از قطعه‌ی اصلی است.

اطلاعات بیشتری از این اثر پیدا نکردم و خوشحال می‌شوم اگر شما چیز بیشتری می‌دانید در قسمت نظرات همین صفحه با من در میان بگذارید.

همانطور که گفتم، این موسیقی مناسب فضای اجراهای دفاع مقدس و شهداست. راستش را بخواهید اصلا برای همین هم، با نام «عطر عاشقی» در جمع دوستان من شهره شده. ما غالبا برنامه‌های این حوزه را به این نام مزین می‌کنیم.

به هرجهت، موسیقی زیبایی است که هربار از شنیدن آن لذت بسیار برده‌ام و در اجراهای زیادی از آن کمک گرفته‌ام. امیدوارم شما نیز به خوبی از آن استفاده کنید.

این قطعه برای اجرای بخش‌های روایتگری، دکلمه، خوانش شعر و خاطرات مناسب است و به ایجاد یک فضای احساسی و به یاد ماندنی کمک زیادی خواهد کرد.

در ادامه می‌توانید این اثر زیبا را بشنوید و در صورت تمایل، آن را با لینک مستقیم دانلود کنید.

قطعه‌ی عطر عاشقی (Maia)
download
دریافت مستقیم

اصل این اثر را در YouTube بشنوید.

شناسنامه:

نام اثر: عطر عاشقی (اقتباسی از Maia)
خالق اثر: وسیم یونس ( Wassim Younes)
تنظیم کننده مجدد: ناشناس
فضای اثر: غمگین، احساسی
مناسب جهت برنامه‌های: دفاع مقدس ، یادواره شهدا، مدافعین حرم، محافل مذهبی

اگر دنبال موسیقی‌های بیشتری برای اجرای یادواره شهداء هستید، نگاهی به بخش دفاع مقدس بانک زیرصدای آقای صحنه بیندازید.

پیشنهاد: [می‌توانید متن‌های مجری مناسب یادواره شهدا را در اینجا ببینید.]

مطالب پیشنهادی:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *