اجرای برنامه نیمه شعبان نائین

اجرای برنامه نیمه شعبان- نائین

اجرای برنامه نیمه شعبان نائین در سال ۱۴۰۰ به مسعود پایمرد سپرده شد. این جشن باشکوه به همت مؤسسه فرهنگی اندور در روز پنجشنبه ۲۶ اسفندماه برگزار شد.

قرائت قرآن توسط پوریا عسکری وزیری، سخنرانی حجت الاسلام ربیعی و اجرای دو قطعه ترانه توسط محمد ابراهیمی از جمله برنامه‌های متنوع این جشن بودند.

شروع برنامه، دعوت از قاری، دعوت از سخنران، دعوت از خواننده، اجرای مسابقه و حسن ختام از جمله لحظات اجرای برنامه نیمه شعبان توسط مسعود پایمرد بود.

نکته مهم در اجرای برنامه نیمه شعبان، توجه به ترکیب میهمانان جلسه است. مجری برنامه، باید براساس این ترکیب و مقصود کارفرما، سبک اجرای مناسب را برگزیند. بنابراین اجرای این برنامه می‌تواند از فضای بسیار شاد تا فضای کاملاً رسمی را دربربگیرد.

اجرای مسابقه، مصاحبه صمیمی با هنرمندان، بیان خاطرات و استندآپ کمدی از جمله بخش‌هایی هستند که مجری می‌تواند به واسطه‌ی آن‌ها فضای برنامه را خنده‌آور و فرح‌بخش کند.

در کنار این موارد، داشتن هنر مدیریت صحنه و مدیریت بحران نیز لازم است. این موارد کمک می‌کند که یک مجری خوب پیش چشم مخاطبان بدرخشد.

مجریگری آغازین مسعود پایمرد در جشن نیمه شعبان نائین را در ویدیوی زیر ببینید:

انتخاب یک مجری خوب برای برنامه نیمه شعبان، می‌تواند علاوه بر کاهش استرس شما به عنوان تهیه‌کننده یا مدیر برنامه، یک خاطره به یادماندنی برای حاضران در جلسه و مخاطبان جشن نیز به ارمغان بیاورد.

به مجریان برنامه نیمه شعبان توصیه می‌کنم نگاهی به یادداشت ۴ نکته مهم در اجرای صحنه در سایت ایران مجری بیندازند. متن مجری نیمه شعبان نیز در سایت آقای صحنه در دسترس علاقه‌مندان قرار دارد.

در صورتی که قصد دارید اجرای برنامه خود را به یک مجری کاربلد و حرفه‌ای بسپارید، می‌توانید از طریق این فرم با مسعود پایمرد در تماس باشید.

مطالب پیشنهادی:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *